Ünlü Teknik

ÜNLÜ TEKNİK 1979 yılından itibaren dünyanın önde gelen rulman markaları ile güç aktarım organlarını, Türkiye genelinde 2500 den fazla  endüstriyel kuruluş ve ticari müşteriye “Aktif Hizmet“ ilkesi ve teknik destek odaklı bir satış stratejisi ile sunmaktadır.

ÜNLÜ TEKNİK bir tarafta SKF, REXNORD, LINK BELT gibi ABD ve Avrupa merkezli lider rulman üreticilerinin distribütörü olarak faaliyet gösterirken diğer taraftan da Çin'de üstün kalite standardında ve ileri teknolojilerle üretim yapmakta olan dev rulman üreticisi ZWZ ve ayrıca TMB ve FK firmaları ile stratejik iş ortaklıkları yürütmektedir.

ÜNLÜ TEKNİK, 2001 yılından itibaren bölgedeki ortakları vasıtasıyla temsil etmekte olduğu yüksek kalitedeki Çin markalarını bazı Doğu Avrupa ülkelerine de ihraç etmektedir.

İzmir ve İstanbul’daki ofis ve depoları ile Samsun ve Adana’daki temsilciliklerinde oldukça geniş ve deneyimli bir kadro ile hizmet vermekte olan ÜNLÜ TEKNİK; müşteri odaklı hizmet anlayışında zaman sınırı tanımamaktadır.

ÜNLÜ TEKNİK standart rulmanların yanı sıra, acil ve özel rulman taleplerini, dünyanın önemli merkezlerinde oluşturduğu ikmal noktalarından en süratli şekilde temin edebilmektedir.  

ÜNLÜ TEKNİK hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz,pdf formatındaki dosyayı indirmek için tıklayınız..


       

Otomotiv Yedek Parca
Rulmanlar
REVERTE Oxobio Katkı
SKF Merkezi Yağlama Sistemleri
SKF Kestirimci Bakım Ürünleri ve Servis
SKF HY-PRO Endüstriyel Filtreler
Rulman Yatakları
Manşonlar
Yağ Keçeleri
Transmisyon Kayışları
Zincirler
Zincir Dişlileri - Kasnak ve Kaplinler
Redüktörler
Mekatronik
Elektrik Motorları
 
 
 

Adres : 1202/1 Sk. No:101 / D Yener İş Merkezi 35110 Yenişehir / İZMİR  |   Tel : 0232 457 92 92 (pbx)   |   Fax : 0232 433 49 76  |   E-Posta : bilgi@unluteknik.com

Web Tasarımı: Egebilgi
© Copyright 2017
English Türkçe