Haberler


Gebze-Şekerpınar Şubemiz Hizmetinize Açılmıştır.

 Türk Sanayisine 35 yıldır hizmet veren Ünlü Teknik, İstanbul Anadolu ve Kocaeli bölgesine üstün kaliteli hizmet sunabilmek için yeni ofis ve deposu ile Gebze-Şekerpınar?da hizmete başlamıştır.

 
Çayırova Kaymakamlığı karşısında yer alan ofisimizdeki tecrübeli ve dinamik kadromuz, tüm sanayi ve otomotiv rulmanları ile güç aktarım ekipman ihtiyaçlarınızda ve mühendislik projelerinizde 24 saat hizmet vermek için hazırdır.
 
Web sayfamızda görmekte olduğunuz ürün gruplarına ait geniş bir çeşit ve stok, sizlere daha hızlı hizmet verebilmek amacı ile  Şekerpınar stoklarımızda mevcut bulunmaktadır.
 
Edirne?den Kars?a uzanan dağıtım ağımıza, İzmir Merkez, İstanbul Avrupa Şube, Bursa Şube ile Ankara, Adana, Antalya, Balıkesir,Samsun irtibat bürolarımızdan sonra Şekerpınar şubemizin ilave olması ile sizlere daha yakın olmanın kıvancını  paylaşmak için sizleri aşağıdaki adresimize bekliyoruz.
 
ŞEKERPINAR MAH. MUHSİN YAZICIOĞLU CAD. 
No:78 ÇAKIROVA/KOCAELİ
Tel : 0262 658 19 90 (pbx) 
Faks : 0262 658 19 93
E-Posta : bilgi@unluteknik.com
 
Saygılarımızla
 
Ünlü Teknik Ailesi
 
      


<< Geri

<< Tüm Haberler İçin Tıklayınız >>
Otomotiv Yedek Parca
Rulmanlar
REVERTE Oxobio Katkı
SKF Merkezi Yağlama Sistemleri
SKF Kestirimci Bakım Ürünleri ve Servis
SKF HY-PRO Endüstriyel Filtreler
Rulman Yatakları
Manşonlar
Yağ Keçeleri
Transmisyon Kayışları
Zincirler
Zincir Dişlileri - Kasnak ve Kaplinler
Redüktörler
Mekatronik
Elektrik Motorları
 
 
 

Adres : 1202/1 Sk. No:101 / D Yener İş Merkezi 35110 Yenişehir / İZMİR  |   Tel : 0232 457 92 92 (pbx)   |   Fax : 0232 433 49 76  |   E-Posta : bilgi@unluteknik.com

Web Tasarımı: Egebilgi
© Copyright 2017
English Türkçe